BBFA County Sunday Junior Cup

Results

Final
92. 23/04/17  11:00 Langley Galaxy Sunday 1 - 1 BT Coatings First
[+]
Home Win Penalties 4 - 2
Semi-Final
91. 26/03/17  10:30 Langley Galaxy Sunday 4 - 2 Kukui First
[+]
90. 19/03/17  10:30 BT Coatings First 5 - 1 Three Horseshoes (Hazlemere) First
[+]
Quarter-Final
89. 05/02/17  10:30 Polonia Reading First 2 - 5 Langley Galaxy Sunday
[+]
88. 05/02/17  10:30 BT Coatings First 7 - 2 A J Victoria First
[+]
86. 19/02/17  10:30 Kukui First 2 - 0 Le Galaxy First
[+]
4th Round
85. 05/02/17  10:30 Pinkneys Green First 1 - 6 Le Galaxy First
[+]
84. 15/01/17  10:30 Inkpen Spartans FC First Team 0 - 0 AFC Pangbourne First
[+]
Match Adandoned
83. 29/01/17  10:30 The White Horse (Stony Stratford) First 2 - 4 A J Victoria First
[+]
82. 15/01/17  10:30 New City Saints First 1 - 3 BT Coatings First
[+]
81. 05/02/17  10:30 Whitegrove First 6 - 7 Three Horseshoes (Hazlemere) First
[+]
80. 15/01/17  10:30 Polonia Reading First 4 - 1 Richfield Rovers Reserves
[+]
79. 29/01/17  10:30 Kukui First 4 - 3 Winkfield First
[+]
78. 15/01/17  10:30 Xtreme XTM 2 - 2 Langley Galaxy Sunday
[+]
Away Win Penalties 3 - 4
3rd Round
77. 04/12/16  10:30 Kukui First 3 - 1 Datchet Village Reserves
[+]
76. 20/11/16  10:30 Abingdon Exiles First 2 - 3 Polonia Reading First
[+]
75. 20/11/16  10:30 Langley Galaxy Sunday 7 - 2 Slough Lions First
[+]
74. 20/11/16  10:30 Dilly Utd First 4 - 4 Le Galaxy First
[+]
Away Win Penalties 5 - 6
73. 27/11/16  10:30 Pinkneys Green First 2 - 1 The Falcon (Theale) First
[+]
72. 20/11/16  10:30 Winkfield First 3 - 0 Woodley Saints Hobnob
[+]
71. 20/11/16  10:30 Phoenix Old Boys Sunday 2 - 3 Richfield Rovers Reserves
[+]
70. 20/11/16  10:30 AFC Pangbourne First Home Walkover Eldon Celtic First (Sunday)
[+]
69. 20/11/16  10:30 Inkpen Spartans FC First Team 4 - 0 116 Exiles First
[+]
68. 20/11/16  10:30 A J Victoria First 5 - 3 Hedgerley First
[+]
67. 20/11/16  10:30 Arthurs First 1 - 8 Xtreme XTM
[+]
66. 27/11/16  10:30 Newport Albion First 2 - 8 BT Coatings First
[+]
65. 20/11/16  10:30 Smartmoves FC First 0 - 2 The White Horse (Stony Stratford) First
[+]
64. 27/11/16  10:30 The Generals Arms First 2 - 5 New City Saints First
[+]
63. 20/11/16  10:30 Charvil Rangers First 0 - 2 Three Horseshoes (Hazlemere) First
[+]
62. 20/11/16  10:30 Beaconsfield Arms First 2 - 2 Whitegrove First
[+]
Away Win Penalties 4 - 5
2nd Round
61. 16/10/16  10:30 Windsor Athletic First 0 - 5 AFC Pangbourne First
[+]
60. 16/10/16  10:30 AFC Phoenix (Plough) First 4 - 5 The Falcon (Theale) First
[+]
59. 16/10/16  10:30 FC Beaconsfield Reserves Sunday 2 - 3 Langley Galaxy Sunday
[+]
58. 16/10/16  10:30 Hedgerley First 4 - 1 Sandhurst F First
[+]
57. 16/10/16  10:30 The Generals Arms First 9 - 7 Pangbourne and Basildon Barbarians
[+]
56. 16/10/16  14:00 BT Coatings First 5 - 2 Bracknell Cavaliers First Sunday
[+]
55. 16/10/16  10:30 Slough Lions First 4 - 0 Maidenhead Crown First
[+]
54. 23/10/16  10:30 Bracknell Forest (2015) FC First 4 - 4 Pinkneys Green First
[+]
Away Win Penalties 6 - 7
53. 16/10/16  10:30 116 Exiles First Home Walkover Ashridge Park Sunday
[+]
52. 23/10/16  10:30 Dilly Utd First 3 - 2 John 86 First
[+]
51. 06/11/16  10:30 Lacey Green First 2 - 3 Beaconsfield Arms First
[+]
50. 16/10/16  10:30 AFC Crowthorne Crows 1 - 2 Xtreme XTM
[+]
49. 16/10/16  10:30 The White Horse (Stony Stratford) First 2 - 2 Woodley United Sunday First (RDSL)
[+]
Home Win Penalties 8 - 7
48. 16/10/16  10:30 Winkfield First 3 - 1 The Taste of England First
[+]
47. 23/10/16  10:30 Dinamo Chequers First 0 - 6 Whitegrove First
[+]
46. 16/10/16  10:30 Buckingham United Sunday A 1 - 6 Phoenix Old Boys Sunday
[+]
45. 16/10/16  10:30 Horse & Jockey First 0 - 1 Richfield Rovers Reserves
[+]
44. 16/10/16  10:30 Le Galaxy First 2 - 0 Intercity First
[+]
43. 16/10/16  10:30 Abingdon Exiles First 9 - 3 FC Jagz First
[+]
42. 16/10/16  10:30 Polonia Reading First 8 - 1 Beacons Phoenix First
[+]
41. 16/10/16  10:30 Old Belmont Pugilists First 1 - 3 A J Victoria First
[+]
40. 16/10/16  10:30 Langley Hornets Mens (Sunday) 3 - 6 Woodley Saints Hobnob
[+]
39. 16/10/16  10:30 Eagle Athletic First 1 - 3 Kukui First
[+]
38. 16/10/16  00:00 Braybrooke Athletic First 0 - 6 Newport Albion First
[+]
37. 16/10/16  10:30 Oakhill Spartans First Away Walkover Three Horseshoes (Hazlemere) First
[+]
36. 16/10/16  10:30 Loughton S.S.C First 3 - 3 Datchet Village Reserves
[+]
Away Win Penalties 5 - 6
35. 23/10/16  10:30 Black Horse (Chesham) First 0 - 7 Charvil Rangers First
[+]
34. 16/10/16  10:30 New City Saints First 12 - 1 Brimpton Rangers First
[+]
33. 16/10/16  10:30 Smartmoves FC First 3 - 2 Hurricanes First
[+]
32. 23/10/16  10:30 Inkpen Spartans FC First Team 5 - 1 Newbold First Team
[+]
31. 16/10/16  10:30 AFC Liberal (High Wycombe) First 2 - 9 Eldon Celtic First (Sunday)
[+]
30. 16/10/16  10:30 Arthurs First 7 - 4 Super Reeves First
[+]
1st Round
29. 18/09/16  10:30 Athletico Forest First 1 - 3 Woodley United Sunday First (RDSL)
[+]
28. 18/09/16  10:30 Eldon Celtic First (Sunday) 2 - 0 Wokingham & Emmbrook Sunday TMW
[+]
27. 18/09/16  10:30 Phoenix Old Boys Sunday 2 - 1 Four Seasons First
[+]
26. 18/09/16  10:30 FC Jagz First Home Walkover Imaan First
[+]
25. 18/09/16  10:30 AFC Liberal (High Wycombe) First 7 - 2 Swans First
[+]
24. 18/09/16  10:30 Maidenhead Nomads Reserves 2 - 3 Sandhurst F First
[+]
23. 18/09/16  10:30 Newport Pagnell Town Sunday Mens 2 - 3 Eagle Athletic First
[+]
22. 18/09/16  10:30 Pangbourne and Basildon Barbarians 3 - 3 Loxwood Park Rangers First
[+]
Home Win Penalties 5 - 3
21. 18/09/16  10:30 Seer Green (Chesham) First 1 - 4 Dinamo Chequers First
[+]
20. 18/09/16  10:30 Hazlemere Sports First Sunday 0 - 2 AFC Phoenix (Plough) First
[+]
19. 18/09/16  10:30 AFC Crowthorne Crows 0 - 0 AFC Burghfield First
[+]
Home Win Penalties 5 - 4
18. 18/09/16  10:30 Datchet Village Reserves 4 - 0 Toga Sports A
[+]
17. 18/09/16  10:30 The Generals Arms First 2 - 2 Stanton Manor First
[+]
Home Win Penalties 4 - 2
16. 18/09/16  10:30 Intercity First 2 - 1 FC Woodley (2015) First
[+]
15. 18/09/16  10:30 Dilly Utd First 6 - 3 Canal Bar First
[+]
14. 18/09/16  10:30 3M 3M 2 - 4 The Taste of England First
[+]
13. 18/09/16  10:30 Eton Rifles First 1 - 2 Bracknell Cavaliers First Sunday
[+]
12. 18/09/16  13:00 Reading FC Deaf 2 - 4 Le Galaxy First
[+]
11. 18/09/16  10:30 Nags Head (Winslow) First 0 - 4 BT Coatings First
[+]
10. 18/09/16  10:30 Finchampstead Athletic Sunday Reserves 2 - 4 Abingdon Exiles First
[+]
9. 18/09/16  10:30 New City Saints First 4 - 1 AFC Marlow HG First
[+]
8. 18/09/16  10:30 Pinkneys Green First 4 - 1 Berks County Sun A
[+]
7. 18/09/16  10:30 Beaconsfield Arms First 3 - 0 Micklefield United First
[+]
6. 18/09/16  10:30 Charvil Rangers First 3 - 1 Shepherd Hut 2009 First
[+]
5. 18/09/16  10:30 Richfield Rovers Reserves 4 - 3 Sandhurst Sports Club First
[+]
4. 18/09/16  10:30 A J Victoria First Home Walkover Padbury AFC First
[+]
3. 18/09/16  10:30 Totteridge Albion First 2 - 2 Slough Lions First
[+]
Away Win Penalties 7 - 8
2. 18/09/16  10:30 Arborfield First 0 - 1 Whitegrove First
[+]
1. 18/09/16  10:30 Sandford FC First 0 - 8 Bracknell Forest (2015) FC First
[+]