BBFA County Sunday Junior Cup

Results

4th Round
78. 14/01/18  10:30 Tilehurst Club Reserves 3 - 4 Maiden Place First
[+]
76. 17/12/17  10:30 Prestige Worldwide FC 2 - 2 Pangbourne and Basildon Barbarians
[+]
Away Win Penalties 4 - 5
75. 07/01/18  10:30 Slough Lions First 2 - 2 Maidenhead Crown First
[+]
Home Win Penalties 3 - 1
74. 17/12/17  10:30 Loveman United First 4 - 1 Warfield United First
[+]
73. 14/01/18  10:30 Datchet Village Reserves 1 - 2 Raglan First
[+]
72. 07/01/18  10:30 Newport Pagnell Town Sunday Mens 0 - 2 A J Victoria First
[+]
71. 07/01/18  10:30 AFC Liberal (High Wycombe) First 0 - 7 Penfold Rangers First
[+]
3rd Round
70. 19/11/17  10:30 P & I C United First team 1 - 2 Newport Pagnell Town Sunday Mens
[+]
69. 19/11/17  10:30 Brimpton Rangers First 4 - 6 Pangbourne and Basildon Barbarians
[+]
68. 19/11/17  10:30 Tilehurst Club Reserves 4 - 1 Arborfield First
[+]
67. 19/11/17  10:30 Park Villa First 0 - 2 Richfield Rovers Reserves
[+]
66. 19/11/17  10:30 Imaan Sunday First 3 - 1 Binfield Royals
[+]
65. 19/11/17  10:30 Prestige Worldwide FC 4 - 1 Eldon Celtic First (Sunday)
[+]
64. 19/11/17  10:30 Polonia Reading First 3 - 6 Maiden Place First
[+]
63. 19/11/17  10:30 Warfield United First 5 - 1 Langley Old Boys First
[+]
62. 19/11/17  10:30 Newbold First Team 2 - 6 Loveman United First
[+]
61. 03/12/17  10:30 Sandhurst F First 1 - 4 Raglan First
[+]
60. 19/11/17  10:30 Datchet Village Reserves 5 - 0 AFC Crowthorne Crows
[+]
59. 19/11/17  10:30 Phoenix Old Boys Sunday 2 - 2 Slough Lions First
[+]
Away Win Penalties 2 - 4
58. 19/11/17  10:30 Horse & Jockey First 0 - 1 Penfold Rangers First
[+]
57. 19/11/17  10:30 AFC Liberal (High Wycombe) First 5 - 2 Seer Green (Chesham) First
[+]
56. 19/11/17  10:30 Dinamo Chequers First 1 - 4 A J Victoria First
[+]
55. 26/11/17  10:30 Wellesbourne First 1 - 6 Maidenhead Crown First
[+]
2nd Round
54. 15/10/17  10:30 Eldon Celtic First (Sunday) 3 - 0 Woolhampton Cricket First
[+]
53. 15/10/17  10:30 Prestige Worldwide FC 3 - 0 Berkshire All Stars First
[+]
52. 15/10/17  10:30 The Taste of England First 1 - 2 Park Villa First
[+]
51. 15/10/17  10:30 Parklife Rovers First 2 - 5 Maiden Place First
[+]
50. 15/10/17  10:30 Pangbourne and Basildon Barbarians 4 - 1 Spencers Wood First
[+]
49. 15/10/17  10:30 Woodley Wanderers and Youth Reserves 3 - 5 Binfield Royals
[+]
48. 15/10/17  10:30 Loxwood Park Rangers First 0 - 4 Richfield Rovers Reserves
[+]
47. 15/10/17  10:30 Tilehurst Club Reserves 4 - 2 Reading United First
[+]
46. 15/10/17  10:30 Polonia Reading First 6 - 0 AFC Burghfield Reserves
[+]
45. 15/10/17  10:30 Caversham AFC Men 0 - 2 Arborfield First
[+]
44. 15/10/17  10:30 Newport Pagnell Town Sunday Mens 4 - 2 Stanton Manor First
[+]
43. 15/10/17  10:30 Brimpton Rangers First 1 - 0 Berkshire Arms First
[+]
42. 15/10/17  10:30 Slough Lions First 1 - 0 3M First
[+]
41. 15/10/17  10:30 The George and Dragon First 2 - 3 Sandhurst F First
[+]
40. 29/10/17  10:30 Ravens United Ravens 0 - 8 Raglan First
[+]
39. 15/10/17  10:30 Imaan Sunday First 1 - 1 Athletico Ascot First
[+]
Home Win Penalties 4 - 3
38. 15/10/17  10:30 Datchet Village Reserves 5 - 1 Finchampstead Athletic Sunday Reserves
[+]
37. 15/10/17  10:30 AFC Crowthorne Crows 5 - 1 Braybrooke Athletic First
[+]
36. 15/10/17  10:30 Eton Rifles First 3 - 4 Newbold First Team
[+]
35. 15/10/17  10:30 Loveman United First 4 - 3 Winkfield First
[+]
34. 15/10/17  10:30 Pioneer First 1 - 6 Phoenix Old Boys Sunday
[+]
33. 15/10/17  10:30 Bracknell Athletic Red`s 0 - 5 Langley Old Boys First
[+]
32. 15/10/17  10:30 Warfield United First 5 - 1 Bracknell Saint-Germain First
[+]
31. 15/10/17  10:30 FC Beaconsfield Reserves Sunday 1 - 4 Wellesbourne First
[+]
30. 15/10/17  10:30 AFC Liberal (High Wycombe) First 8 - 4 Totteridge Albion First
[+]
29. 15/10/17  10:30 Hedgerley First 2 - 3 Horse & Jockey First
[+]
28. 15/10/17  10:30 Seer Green (Chesham) First 3 - 1 Xtreme XTM
[+]
27. 15/10/17  10:30 Pinkneys Green First 1 - 3 Maidenhead Crown First
[+]
26. 15/10/17  10:30 Black Horse (Chesham) First 1 - 6 Penfold Rangers First
[+]
25. 15/10/17  10:30 A J Victoria First 5 - 2 Three Horseshoes (Hazlemere) First
[+]
24. 15/10/17  10:30 Ashridge Park Sunday Away Walkover P & I C United First team
[+]
23. 22/10/17  10:30 Dinamo Chequers First 7 - 1 Bucks Pumas First
[+]
1st Round
22. 17/09/17  10:30 Newbury Lions 1st Team 3 - 7 Pangbourne and Basildon Barbarians
[+]
21. 17/09/17  10:30 Tilehurst Club Reserves 6 - 1 Didcot Casuals Sunday FC SUNDAY
[+]
20. 17/09/17  10:30 Eldon Celtic First (Sunday) 7 - 4 AFC Bradfield First
[+]
19. 17/09/17  10:30 Burghfield Sunday First 3 - 4 Prestige Worldwide FC
[+]
18. 17/09/17  10:30 AFC Burghfield Reserves 9 - 2 The Bull (Theale) First
[+]
17. 17/09/17  10:30 Wellesbourne First 8 - 2 Berks County Sun A
[+]
16. 17/09/17  10:30 Caversham AFC Men 4 - 1 Dilly Utd First
[+]
15. 17/09/17  10:30 Woodley Wanderers and Youth Reserves 7 - 0 Sandhurst Sports Club First
[+]
14. 17/09/17  10:30 Hurricanes First 3 - 5 Bracknell Saint-Germain First
[+]
13. 17/09/17  10:30 Windsor Athletic First 2 - 2 AFC Crowthorne Crows
[+]
Away Win Penalties 5 - 6
12. 17/09/17  10:30 Microblast 17 First 1 - 3 Finchampstead Athletic Sunday Reserves
[+]
11. 17/09/17  10:30 Richfield Rovers Reserves 9 - 3 Woodley Saints Hobnob
[+]
10. 17/09/17  10:30 Woodley United Sunday Reserves (BTDSFL) 0 - 5 Datchet Village Reserves
[+]
9. 17/09/17  10:30 Sandhurst F First 3 - 0 FC Lions First
[+]
8. 17/09/17  10:30 Old London Apprentice FC First 2 - 3 Langley Old Boys First
[+]
7. 17/09/17  10:30 Buckingham United Sunday B 0 - 4 P & I C United First team
[+]
6. 17/09/17  10:30 Hedgerley First 2 - 0 Naphill & Salters Ash First
[+]
5. 17/09/17  10:30 AFC Marlow HG First 1 - 5 A J Victoria First
[+]
4. 17/09/17  10:30 Horse & Jockey First 4 - 3 FC Kingsmead First
[+]
3. 17/09/17  10:30 Three Horseshoes (Hazlemere) First 5 - 2 Maidenhead Nomads Reserves
[+]
2. 24/09/17  10:30 Real Saracens (Adult) Sunday First 1 - 4 Totteridge Albion First
[+]
1. 17/09/17  10:30 Four Seasons First 1 - 5 Dinamo Chequers First
[+]