BBFA County Sunday Junior Trophy

Results

Final
116. 30/04/17  11:00 Englefield Eagles Reds 2 - 1 Penfold Rangers First
[+]
Semi-Final
115. 26/02/17  10:30 Englefield Eagles Reds 1 - 0 Wellesbourne First
[+]
114. 26/02/17  10:30 Penfold Rangers First 4 - 2 Southcote Colts First
[+]
Quarter-Final
113. 12/02/17  10:30 Englefield Eagles Reds 1 - 1 Aylesbury Fusion First
[+]
Home Win Penalties 4 - 2
112. 05/02/17  10:30 Datchet Village Third 3 - 7 Penfold Rangers First
[+]
111. 05/02/17  10:30 Crowthorne Inn First 1 - 2 Wellesbourne First
[+]
110. 12/02/17  10:30 Southcote Colts First 1 - 1 Winnersh Rangers Sunday
[+]
Home Win Penalties 4 - 2
4th Round
109. 29/01/17  10:30 Crowthorne Inn First 3 - 2 AFC Pangbourne Reserves
[+]
108. 05/02/17  10:30 Englefield Eagles Reds 2 - 0 AFC Crowthorne Stiffs
[+]
107. 29/01/17  10:30 FC Clewer First 3 - 4 Southcote Colts First
[+]
106. 29/01/17  10:30 Slough Wizards First 2 - 3 Winnersh Rangers Sunday
[+]
105. 29/01/17  10:30 Datchet Village Third 5 - 4 WraysburyVeterans Veterans
[+]
104. 29/01/17  10:30 Crendon House First 1 - 4 Wellesbourne First
[+]
103. 29/01/17  10:30 Penfold Rangers First 5 - 2 Hambleden Sunday
[+]
102. 29/01/17  10:30 Aylesbury Fusion First 6 - 1 FC Hazlemere First
[+]
3rd Round
101. 27/11/16  10:30 Berkshire Rovers FC First 1 - 4 Penfold Rangers First
[+]
100. 27/11/16  10:30 AFC Pangbourne Reserves 9 - 0 Barton Rovers Reserves
[+]
99. 27/11/16  10:30 Woolhampton Cricket First 2 - 4 FC Hazlemere First
[+]
98. 27/11/16  10:30 WraysburyVeterans Veterans 7 - 0 Sandhurst Town Veterans
[+]
97. 27/11/16  10:30 Spartan Red Kites First 1 - 8 Wellesbourne First
[+]
96. 27/11/16  10:30 Warfield United First 1 - 3 Crowthorne Inn First
[+]
95. 27/11/16  10:30 Club 8 First 0 - 4 Englefield Eagles Reds
[+]
94. 27/11/16  10:30 AFC Crowthorne Stiffs 3 - 2 Tilehurst Club A
[+]
93. 27/11/16  10:30 YPFC Sunday 2 - 9 Southcote Colts First
[+]
92. 27/11/16  10:30 Datchet Village Third 4 - 2 Bracknell Saint-Germain First
[+]
91. 04/12/16  10:30 Hambleden Sunday 6 - 1 Wycombe Marsh FC First
[+]
90. 27/11/16  10:30 FC Totteridge United First 2 - 4 FC Clewer First
[+]
89. 27/11/16  10:30 Winnersh Rangers Sunday Home Walkover The Riverside (Wycombe) FC Riverside
[+]
88. 27/11/16  10:30 United (High Wycombe) First 1 - 2 Slough Wizards First
[+]
87. 27/11/16  10:30 AFC Basildon First 1 - 2 Crendon House First
[+]
86. 27/11/16  10:30 Aylesbury Fusion First 7 - 3 Buckingham United Sunday B
[+]
2nd Round
85. 23/10/16  10:30 Slough Wizards First 2 - 0 Burnham Garibaldi First
[+]
84. 23/10/16  10:30 Southcote Colts First 6 - 2 Delta Vigo First
[+]
83. 23/10/16  10:30 Barton Rovers Reserves 3 - 1 Wash Common Wanderers First
[+]
82. 23/10/16  10:30 FC Totteridge United First 9 - 1 Bracknell Athletic First
[+]
81. 23/10/16  10:30 P & I C United Sunday 3 - 6 Aylesbury Fusion First
[+]
80. 23/10/16  10:30 Wellesbourne First 5 - 2 Mortimer Sunday Reserves
[+]
79. 23/10/16  10:30 New England First 1 - 3 Crowthorne Inn First
[+]
78. 23/10/16  10:30 Borussia Teeth First 1 - 3 FC Hazlemere First
[+]
77. 23/10/16  10:30 Reading United First 3 - 3 Penfold Rangers First
[+]
Away Win Penalties 3 - 4
76. 23/10/16  10:30 Bainbridge Latom FC Mens 1 - 2 Spartan Red Kites First
[+]
75. 23/10/16  10:30 Woodley United Sunday Reserves (BTDSFL) 2 - 3 Crendon House First
[+]
74. 23/10/16  10:30 Paggies Bar FC First 2 - 5 Tilehurst Club A
[+]
73. 23/10/16  10:30 Club 8 First 4 - 4 South Reading First Sunday
[+]
Home Win Penalties 4 - 3
72. 23/10/16  10:30 The Riverside (Wycombe) FC Riverside 3 - 3 Maclay First
[+]
Home Win Penalties 4 - 2
71. 23/10/16  10:30 Englefield Eagles Reds 7 - 0 AFC Phoenix (Slough) Reserves
[+]
70. 23/10/16  10:30 Park Villa First 1 - 5 Bracknell Saint-Germain First
[+]
69. 23/10/16  10:30 Las Piramides Reserves 1 - 2 AFC Basildon First
[+]
68. 23/10/16  10:30 Langley Old Boys First 0 - 4 Winnersh Rangers Sunday
[+]
67. 23/10/16  10:30 YPFC Sunday 5 - 0 Calcot Royals First
[+]
66. 23/10/16  10:30 Berkshire Rovers FC First 5 - 0 Greenham Park First
[+]
65. 23/10/16  10:30 Twyford Comets Mens 4 - 4 Datchet Village Third
[+]
Away Win Penalties 4 - 5
64. 23/10/16  10:30 Coley Park First 1 - 1 Warfield United First
[+]
Away Win Penalties 7 - 8 (1 - 1 after 90 mins)
63. 23/10/16  10:30 Hambleden Sunday 5 - 1 Wokingham & Emmbrook Sunday
[+]
62. 06/11/16  00:00 Wycombe Marsh FC First 4 - 0 AFC Terriers First
[+]
61. 23/10/16  10:30 AFC Crowthorne Stiffs 5 - 0 Milton Saints First
[+]
60. 23/10/16  10:30 AFC Pangbourne Reserves 6 - 1 Old London Apprentice FC First
[+]
59. 23/10/16  10:30 H-Town First 1 - 4 FC Clewer First
[+]
58. 23/10/16  10:30 Sandhurst Town Veterans 5 - 3 Binfield Royals
[+]
57. 23/10/16  10:30 Bracknell Titans First 0 - 4 WraysburyVeterans Veterans
[+]
56. 23/10/16  10:30 Buckingham United Sunday B 9 - 3 Konecta UK FC First
[+]
55. 23/10/16  10:30 Woolhampton Cricket First 2 - 2 Berkshire All Stars First
[+]
Home Win Penalties 7 - 6
54. 23/10/16  10:30 United (High Wycombe) First 2 - 2 FC Kingsmead First
[+]
Home Win Penalties 3 - 0
1st Round
53. 25/09/16  10:30 Fox and Hounds Caversham First 4 - 4 AFC Crowthorne Stiffs
[+]
Away Win Penalties 2 - 4
52. 25/09/16  10:30 Bainbridge Latom FC Mens 4 - 0 116 Exiles Reserves
[+]
51. 25/09/16  10:30 Forest First 1 - 3 Datchet Village Third
[+]
50. 25/09/16  10:30 H-Town First 7 - 0 Great Linford Wanderers First
[+]
49. 25/09/16  10:30 Maidenhead Nomads Thirds 2 - 2 Southcote Colts First
[+]
Away Win Penalties 4 - 5
48. 25/09/16  10:30 Harrys Rainbow First 4 - 4 Spartan Red Kites First
[+]
Away Win Penalties 4 - 5
47. 25/09/16  10:30 Ashridge Park U21 1 - 1 Berkshire Rovers FC First
[+]
Away Win Penalties 0 - 3
46. 25/09/16  10:30 Wokingham & Bracknell WAB Mens 3 - 6 Reading United First
[+]
45. 25/09/16  10:30 Furze Bush Inn First 1 - 4 Borussia Teeth First
[+]
44. 25/09/16  10:30 Winnersh Rangers Sunday 5 - 3 Bracknell Royals FC First
[+]
43. 25/09/16  10:30 FC Hazlemere First 4 - 0 FC Beaconsfield 'A' Sunday
[+]
42. 25/09/16  10:30 Stacey Bushes First 1 - 3 Slough Wizards First
[+]
41. 25/09/16  10:30 AFC Lowfield Green Senior 2 - 5 Barton Rovers Reserves
[+]
40. 25/09/16  10:30 AFC Basildon First 4 - 0 Shinfield Rangers Open Aged
[+]
39. 09/10/16  10:30 Loddon Valley Rangers Reserves 0 - 5 New England First
[+]
38. 25/09/16  10:30 MK Spartans First 3 - 7 Buckingham United Sunday B
[+]
37. 25/09/16  10:30 AFC Pangbourne Reserves Home Walkover Theale First Sunday
[+]
36. 25/09/16  10:30 YPFC Sunday Home Walkover Parklife Rovers First
[+]
35. 25/09/16  10:30 United (High Wycombe) First 4 - 3 Eldorado Diamonds First
[+]
34. 25/09/16  10:30 Spencers Wood First 1 - 2 Milton Saints First
[+]
33. 25/09/16  10:30 Pioneer Reserves 0 - 8 Crendon House First
[+]
32. 25/09/16  10:30 FC Harmanswater First 0 - 3 Mortimer Sunday Reserves
[+]
31. 25/09/16  10:30 Wellesbourne First 8 - 5 Four Seasons Reserves
[+]
30. 25/09/16  10:30 Amersham Town Old Amersham FC 2 - 3 Hambleden Sunday
[+]
29. 25/09/16  10:30 Bugle First 1 - 3 Sandhurst Town Veterans
[+]
28. 25/09/16  10:30 Bracknell Titans First 9 - 1 Finchampstead Athletic Sunday A Team
[+]
27. 25/09/16  10:30 Crownwood Dukes First 5 - 11 Binfield Royals
[+]
26. 25/09/16  10:30 Hope & Anchor First 0 - 3 Woolhampton Cricket First
[+]
25. 25/09/16  10:30 Kennet Valley First 1 - 3 Calcot Royals First
[+]
24. 25/09/16  10:30 Whitley Athletic First 5 - 7 Paggies Bar FC First
[+]
23. 25/09/16  10:30 Real Saracens Sunday 1 - 1 Las Piramides Reserves
[+]
Away Win Penalties 1 - 3
22. 25/09/16  10:30 Maidenhead Cosmos First 0 - 3 Twyford Comets Mens
[+]
21. 25/09/16  10:30 Wokingham & Emmbrook Sunday 1 - 1 Winnersh Town FC
[+]
Home Win Penalties 4 - 3
20. 25/09/16  10:30 Bracknell Athletic First 2 - 2 Southbank First
[+]
Home Win Penalties 4 - 2
19. 25/09/16  10:30 Tilehurst Club A 2 - 1 Wraysbury Village First Sunday
[+]
18. 25/09/16  10:30 FC Berksalona First 1 - 2 Berkshire All Stars First
[+]
17. 25/09/16  10:30 Caversham United (2015) First 1 - 3 Bracknell Saint-Germain First
[+]
16. 25/09/16  10:30 Silver Birch First 0 - 2 Old London Apprentice FC First
[+]
15. 25/09/16  10:30 FC Britannia First Team Away Walkover Wycombe Marsh FC First
[+]
14. 25/09/16  10:30 Club 8 First 5 - 0 Bracknell Falcons First
[+]
13. 25/09/16  10:30 Woodley United Sunday Reserves (BTDSFL) 5 - 2 Burghfield Sunday Reserves
[+]
12. 25/09/16  10:30 AFC Burghfield Reserves 1 - 3 FC Clewer First
[+]
11. 25/09/16  10:30 P & I C United Sunday 7 - 0 Newton Leys First
[+]
10. 25/09/16  10:30 Warfield United First 0 - 0 Tilehurst Titans First
[+]
Home Win Penalties 3 - 2
9. 25/09/16  10:30 Wexham Park Hospital First 2 - 7 South Reading First Sunday
[+]
8. 25/09/16  10:30 Penfold Rangers First 8 - 0 OVS First
[+]
7. 25/09/16  10:30 Chesham Athletic Adult 0 - 1 AFC Phoenix (Slough) Reserves
[+]
6. 25/09/16  10:30 Sutton Courtenay Rovers First 3 - 7 Delta Vigo First
[+]
5. 25/09/16  10:30 Wycombe Valley First 1 - 1 The Riverside (Wycombe) FC Riverside
[+]
Away Win Penalties 3 - 4
4. 25/09/16  10:30 FC Totteridge United First 10 - 0 AFC Liberal (High Wycombe) Reserves
[+]
3. 25/09/16  10:30 WraysburyVeterans Veterans 4 - 3 Caversham AFC Mens
[+]
2. 25/09/16  10:30 Park Villa First 7 - 1 AFC Berkshire United First
[+]
1. 25/09/16  10:30 Six Bells FC (The) First 0 - 6 Coley Park First
[+]