BBFA County Sunday Junior Cup

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
3M First (bye) 1st Round
A J Victoria First 1st Round
AFC Bradfield First 1st Round
AFC Burghfield Reserves 1st Round
AFC Crowthorne Crows 1st Round
AFC Liberal (High Wycombe) First (bye) 1st Round
AFC Marlow HG First 1st Round
Arborfield First (bye) 1st Round
Ashridge Park Sunday (bye) 1st Round
Athletico Ascot First (bye) 1st Round
Berks County Sun A 1st Round
Berkshire All Stars First (bye) 1st Round
Berkshire Arms First (bye) 1st Round
Binfield Royals (bye) 1st Round
Black Horse (Chesham) First (bye) 1st Round
Bracknell Athletic Red`s (bye) 1st Round
Bracknell Saint-Germain First 1st Round
Braybrooke Athletic First (bye) 1st Round
Brimpton Rangers First (bye) 1st Round
Buckingham United Sunday B 1st Round
Bucks Pumas First (bye) 1st Round
Burghfield Sunday First 1st Round
Caversham AFC Men 1st Round
Datchet Village Reserves 1st Round
Didcot Casuals Sunday FC SUNDAY 1st Round
Dilly Utd First 1st Round
Dinamo Chequers First 1st Round
Eldon Celtic First (Sunday) 1st Round
Eton Rifles First (bye) 1st Round
FC Beaconsfield Reserves Sunday (bye) 1st Round
FC Kingsmead First 1st Round
FC Lions First 1st Round
Finchampstead Athletic Sunday Reserves 1st Round
Four Seasons First 1st Round
Hedgerley First 1st Round
Horse & Jockey First 1st Round
Hurricanes First 1st Round
Imaan First (bye) 1st Round
Langley Old Boys First 1st Round
Loveman United First (bye) 1st Round
Loxwood Park Rangers First (bye) 1st Round
Maiden Place First (bye) 1st Round
Maidenhead Crown First 1st Round
Maidenhead Crown First 2nd Round
Maidenhead Nomads Reserves 1st Round
Microblast 17 First 1st Round
Naphill & Salters Ash First 1st Round
Newbold First Team (bye) 1st Round
Newbury Lions 1st Team 1st Round
Newport Pagnell Town Sunday Mens (bye) 1st Round
Old London Apprentice FC First 1st Round
P & I C United First team 1st Round
Pangbourne and Basildon Barbarians 1st Round
Park Villa First (bye) 1st Round
Parklife Rovers First (bye) 1st Round
Penfold Rangers First (bye) 1st Round
Phoenix Old Boys Sunday (bye) 1st Round
Pinkneys Green First (bye) 1st Round
Pioneer First (bye) 1st Round
Polonia Reading First (bye) 1st Round
Prestige Worldwide FC 1st Round
Raglan First (bye) 1st Round
Ravens United Ravens 1st Round
Ravens United Ravens 2nd Round
Reading United First (bye) 1st Round
Real Saracens (Adult) Sunday First 1st Round
Richfield Rovers Reserves 1st Round
Sandhurst F First 1st Round
Sandhurst Sports Club First 1st Round
Seer Green (Chesham) First (bye) 1st Round
Slough Lions First (bye) 1st Round
Spencers Wood First (bye) 1st Round
Stanton Manor First (bye) 1st Round
The Bull (Theale) First 1st Round
The George and Dragon First (bye) 1st Round
The Taste of England First (bye) 1st Round
Three Horseshoes (Hazlemere) First 1st Round
Tilehurst Club Reserves 1st Round
Totteridge Albion First 1st Round
Warfield United First (bye) 1st Round
Wellesbourne First 1st Round
Windsor Athletic First 1st Round
Winkfield First (bye) 1st Round
Woodley Saints Hobnob 1st Round
Woodley United Sunday Reserves (BTDSFL) 1st Round
Woodley Wanderers and Youth Reserves 1st Round
Woolhampton Cricket First (bye) 1st Round
Xtreme XTM (bye) 1st Round
1st Round
1. 17/09/17  10:30 Four Seasons First VS Dinamo Chequers First
[+]
2. 24/09/17  10:30 Real Saracens (Adult) Sunday First VS Totteridge Albion First
[+]
3. 17/09/17  10:30 Three Horseshoes (Hazlemere) First VS Maidenhead Nomads Reserves
[+]
4. 17/09/17  10:30 Horse & Jockey First VS FC Kingsmead First
[+]
5. 17/09/17  10:30 AFC Marlow HG First VS A J Victoria First
[+]
6. 17/09/17  10:30 Hedgerley First VS Naphill & Salters Ash First
[+]
7. 17/09/17  10:30 Buckingham United Sunday B VS P & I C United First team
[+]
8. 17/09/17  10:30 Old London Apprentice FC First VS Langley Old Boys First
[+]
9. 17/09/17  10:30 Sandhurst F First VS FC Lions First
[+]
10. 17/09/17  10:30 Woodley United Sunday Reserves (BTDSFL) VS Datchet Village Reserves
[+]
11. 17/09/17  10:30 Richfield Rovers Reserves VS Woodley Saints Hobnob
[+]
12. 17/09/17  10:30 Microblast 17 First VS Finchampstead Athletic Sunday Reserves
[+]
13. 17/09/17  10:30 Windsor Athletic First VS AFC Crowthorne Crows
[+]
14. 17/09/17  10:30 Hurricanes First VS Bracknell Saint-Germain First
[+]
15. 17/09/17  10:30 Woodley Wanderers and Youth Reserves VS Sandhurst Sports Club First
[+]
16. 17/09/17  10:30 Caversham AFC Men VS Dilly Utd First
[+]
17. 17/09/17  10:30 Wellesbourne First VS Berks County Sun A
[+]
18. 17/09/17  10:30 AFC Burghfield Reserves VS The Bull (Theale) First
[+]
19. 17/09/17  10:30 Burghfield Sunday First VS Prestige Worldwide FC
[+]
20. 17/09/17  10:30 Eldon Celtic First (Sunday) VS AFC Bradfield First
[+]
21. 17/09/17  10:30 Tilehurst Club Reserves VS Didcot Casuals Sunday FC SUNDAY
[+]
22. 17/09/17  10:30 Newbury Lions 1st Team VS Pangbourne and Basildon Barbarians
[+]
2nd Round
23. 22/10/17  10:30 Dinamo Chequers First VS Bucks Pumas First
[+]
24. 15/10/17  10:30 Ashridge Park Sunday VS P & I C United First team
[+]
25. 15/10/17  10:30 A J Victoria First VS Three Horseshoes (Hazlemere) First
[+]
26. 15/10/17  10:30 Black Horse (Chesham) First VS Penfold Rangers First
[+]
27. 15/10/17  10:30 Pinkneys Green First VS Maidenhead Crown First
[+]
28. 15/10/17  10:30 Seer Green (Chesham) First VS Xtreme XTM
[+]
29. 15/10/17  10:30 Hedgerley First VS Horse & Jockey First
[+]
30. TBC   AFC Liberal (High Wycombe) First VS Totteridge Albion First
[+]
31. 15/10/17  10:30 FC Beaconsfield Reserves Sunday VS Wellesbourne First
[+]
32. 15/10/17  10:30 Warfield United First VS Bracknell Saint-Germain First
[+]
33. 15/10/17  10:30 Bracknell Athletic Red`s VS Langley Old Boys First
[+]
34. 15/10/17  10:30 Pioneer First VS Phoenix Old Boys Sunday
[+]
35. 15/10/17  10:30 Loveman United First VS Winkfield First
[+]
36. 15/10/17  10:30 Eton Rifles First VS Newbold First Team
[+]
37. 15/10/17  10:30 AFC Crowthorne Crows VS Braybrooke Athletic First
[+]
38. 15/10/17  10:30 Datchet Village Reserves VS Finchampstead Athletic Sunday Reserves
[+]
39. 15/10/17  10:30 Imaan First VS Athletico Ascot First
[+]
40. 29/10/17  10:30 Ravens United Ravens VS Raglan First
[+]
41. 15/10/17  10:30 The George and Dragon First VS Sandhurst F First
[+]
42. 15/10/17  10:30 Slough Lions First VS 3M First
[+]
43. 15/10/17  10:30 Brimpton Rangers First VS Berkshire Arms First
[+]
44. 15/10/17  10:30 Newport Pagnell Town Sunday Mens VS Stanton Manor First
[+]
45. 15/10/17  10:30 Caversham AFC Men VS Arborfield First
[+]
46. 15/10/17  10:30 Polonia Reading First VS AFC Burghfield Reserves
[+]
47. 15/10/17  10:30 Tilehurst Club Reserves VS Reading United First
[+]
48. 15/10/17  10:30 Loxwood Park Rangers First VS Richfield Rovers Reserves
[+]
49. 15/10/17  10:30 Woodley Wanderers and Youth Reserves VS Binfield Royals
[+]
50. 15/10/17  10:30 Pangbourne and Basildon Barbarians VS Spencers Wood First
[+]
51. 15/10/17  10:30 Parklife Rovers First VS Maiden Place First
[+]
52. 15/10/17  10:30 The Taste of England First VS Park Villa First
[+]
53. 15/10/17  10:30 Prestige Worldwide FC VS Berkshire All Stars First
[+]
54. 15/10/17  10:30 Eldon Celtic First (Sunday) VS Woolhampton Cricket First
[+]
3rd Round
55. 19/11/17  10:30 Wellesbourne First VS Maidenhead Crown First
[+]
56. 19/11/17  10:30 Dinamo Chequers First VS A J Victoria First
[+]
57. 19/11/17  10:30 Winner of Tie 30 VS Seer Green (Chesham) First
[+]
58. 19/11/17  10:30 Horse & Jockey First VS Penfold Rangers First
[+]
59. 19/11/17  10:30 Phoenix Old Boys Sunday VS Slough Lions First
[+]
60. 19/11/17  10:30 Datchet Village Reserves VS AFC Crowthorne Crows
[+]
61. 19/11/17  10:30 Sandhurst F First VS Winner of Tie 40
[+]
62. 19/11/17  10:30 Newbold First Team VS Loveman United First
[+]
63. 19/11/17  10:30 Warfield United First VS Langley Old Boys First
[+]
64. 19/11/17  10:30 Polonia Reading First VS Maiden Place First
[+]
65. 19/11/17  10:30 Prestige Worldwide FC VS Eldon Celtic First (Sunday)
[+]
66. 19/11/17  10:30 Imaan First VS Binfield Royals
[+]
67. 19/11/17  10:30 Park Villa First VS Richfield Rovers Reserves
[+]
68. 19/11/17  10:30 Tilehurst Club Reserves VS Arborfield First
[+]
69. 19/11/17  10:30 Brimpton Rangers First VS Pangbourne and Basildon Barbarians
[+]
70. 19/11/17  10:30 P & I C United First team VS Newport Pagnell Town Sunday Mens
[+]