BBFA County Sunday Intermediate Cup

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
116 Exiles First (bye) 1st Round
AFC Burghfield First 1st Round
AFC Phoenix (Slough) First 1st Round
Athletico Forest First 1st Round
Aylesbury Flooring First (bye) 1st Round
Bracknell Cavaliers First Sunday 1st Round
Buckingham United Sunday A 1st Round
Chalfont Saints First 1st Round
Cold Ash First 1st Round
Cottage Inn First Team 1st Round
Crowthorne Inn First 1st Round
Datchet Village First 1st Round
Dee Road Rangers First (bye) 1st Round
Eagle Athletic First (bye) 1st Round
Emmer Green (Sunday) First (bye) 1st Round
FC Beaconsfield First Sunday 1st Round
FC Bentons First XI 1st Round
FC Fernhill First 1st Round
FC Meta First 1st Round
Finchampstead Athletic Sunday First 1st Round
Garage MK First (bye) 1st Round
Ghana Stars First 1st Round
Golden Farmer Rangers First 1st Round
Inkpen Spartans FC First Team 1st Round
Intercity First 1st Round
King George V First (bye) 1st Round
Langley Galaxy Sunday 1st Round
Le Galaxy First 1st Round
Magpies 91 First 1st Round
Maidenhead Nomads First 1st Round
Masters First (bye) 1st Round
MK Pavilion First 1st Round
Morale Madrid First (bye) 1st Round
Mortimer Sunday First 1st Round
Nags Head (Winslow) First 1st Round
Newport Albion First 1st Round
Padbury BT First 1st Round
Purley First 1st Round
Reading Irish First 1st Round
Real Milan First (bye) 1st Round
Richfield Rovers First 1st Round
Slough United 1st Team 1st Round
Southcote Colts A 1st Round
Spotted Dog First 1st Round
Stoke Hammond MK First (bye) 1st Round
The White Horse (Stony Stratford) First 1st Round
Tilehurst Club First 1st Round
Tilehurst Ym First 1st Round
Trix First 1st Round
William Twigg Vets First 1st Round
Wokingham & Emmbrook Sunday TMW 1st Round
Woodley United Sunday First (RDSL) 1st Round
Woodley Wanderers and Youth Mens Adult 1st Round
1st Round
1. 08/10/17  10:30 Trix First VS Chalfont Saints First
[+]
2. 08/10/17  10:30 Padbury BT First VS Buckingham United Sunday A
[+]
3. 08/10/17  10:30 Nags Head (Winslow) First VS Newport Albion First
[+]
4. 15/10/17  10:30 MK Pavilion First VS The White Horse (Stony Stratford) First
[+]
5. 08/10/17  10:30 Magpies 91 First VS AFC Phoenix (Slough) First
[+]
6. 08/10/17  10:30 Langley Galaxy Sunday VS Slough United 1st Team
[+]
7. 08/10/17  10:30 Datchet Village First VS FC Bentons First XI
[+]
8. 08/10/17  10:30 FC Beaconsfield First Sunday VS Bracknell Cavaliers First Sunday
[+]
9. 22/10/17  10:30 Maidenhead Nomads First VS Intercity First
[+]
10. 08/10/17  10:30 Richfield Rovers First VS Wokingham & Emmbrook Sunday TMW
[+]
11. 08/10/17  10:30 Woodley Wanderers and Youth Mens Adult VS Le Galaxy First
[+]
12. 08/10/17  10:30 Finchampstead Athletic Sunday First VS Athletico Forest First
[+]
13. 08/10/17  10:30 Crowthorne Inn First VS Woodley United Sunday First (RDSL)
[+]
14. 08/10/17  10:30 FC Meta First VS William Twigg Vets First
[+]
15. 08/10/17  10:30 FC Fernhill First VS Golden Farmer Rangers First
[+]
16. 08/10/17  10:30 Mortimer Sunday First VS Tilehurst Club First
[+]
17. 08/10/17  10:30 AFC Burghfield First VS Spotted Dog First
[+]
18. 08/10/17  10:30 Southcote Colts A VS Cottage Inn First Team
[+]
19. 08/10/17  10:30 Purley First VS Ghana Stars First
[+]
20. 08/10/17  10:30 Reading Irish First VS Cold Ash First
[+]
21. 08/10/17  10:30 Tilehurst Ym First VS Inkpen Spartans FC First Team
[+]
2nd Round
22. 19/11/17  10:30 Masters First VS Aylesbury Flooring First
[+]
23. 12/11/17  10:30 Trix First VS King George V First
[+]
24. 12/11/17  10:30 Garage MK First VS Newport Albion First
[+]
25. 12/11/17  10:30 The White Horse (Stony Stratford) First VS Eagle Athletic First
[+]
26. 12/11/17  10:30 Padbury BT First VS Stoke Hammond MK First
[+]
27. 12/11/17  10:30 Finchampstead Athletic Sunday First VS Magpies 91 First
[+]
28. 19/11/17  10:30 Morale Madrid First VS Real Milan First
[+]
29. 12/11/17  10:30 Wokingham & Emmbrook Sunday TMW VS Crowthorne Inn First
[+]
30. 12/11/17  10:30 FC Fernhill First VS FC Beaconsfield First Sunday
[+]
31. 19/11/17  10:30 FC Bentons First XI VS Langley Galaxy Sunday
[+]
32. 12/11/17  10:30 William Twigg Vets First VS Maidenhead Nomads First
[+]
33. 12/11/17  10:30 Woodley Wanderers and Youth Mens Adult VS Tilehurst Club First
[+]
34. 12/11/17  10:30 Purley First VS Tilehurst Ym First
[+]
35. 12/11/17  10:30 AFC Burghfield First VS Dee Road Rangers First
[+]
36. 12/11/17  10:30 Cottage Inn First Team VS 116 Exiles First
[+]
37. 12/11/17  10:30 Emmer Green (Sunday) First VS Reading Irish First
[+]